GENEL BİLGİLER

Kongre Tarihi ve Yeri
14. Ulusal Kemik İliği Transplantasyonu ve Hücresel Tedaviler Kongresi, 10-12 Mart 2022 tarihleri arasında Xanadu Otel, Antalya’da gerçekleştirilecektir.

Konaklama
Xanadu Otel, Antalya’da yapılacaktır.

Kongre Dili
Kongre dili Türkçe’ dir.

Yaka Kartı
Kongre süresince tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde yaka kartı bulundurulmalıdır.

Katılım Belgesi
Tüm katılımcılara katılım belgeleri 12 Mart 2022 tarihinde dağıtılacaktır.

Davet Mektubu
Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek olan kongre davet yazıları Kongre Sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. (Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir.)

Kredilendirme
Kongrenin tüm oturumları ve kurslar Türk Tabipler Birliği Sürekli Tıp Eğitimi Kredilendirme Kurulu (STE) ve Avrupa Hematoloji Birliği – EHA (CME) tarafından kredilendirilecektir.

Transfer Hizmetleri 
Kongre tarihlerindeki transfer talepleri tek yön 600 TL karşılığında yapılacaktır. Transfer ücretlerine %18 KDV eklenecektir. 

İPTAL ŞARTLARI

Kayıt İptalleri
Kayıt iptali 7 Ocak 2022 tarihine kadar bildirildiği takdirde kayıt ücretinin %50’si iade edilir. 7 Ocak 2022 tarihinden sonra yapılacak kayıt iptallerinde iade yapılmayacaktır.

Konaklama İptalleri
Konaklama ücretlerinde geri ödeme ancak 7 Ocak 2022 tarihine kadar yapılan iptallerde %50 oranında yapılacaktır. 7 Ocak 2022 tarihinden sonra yapılacak iptallerde iade yapılmayacaktır.

Uydu Sempozyum ve Stand İptalleri 
Uydu Sempozyum ve stand ücretlerinde geri ödeme ise 7 Ocak 2022 tarihine kadar yapılan iptallerde %50 oranında yapılacaktır. Bu tarihten sonra yapılacak iptallerde geri ödeme yapılmayacaktır.

* Tüm iadeler kongre sonrasında yapılacaktır.